Habitare järjestetään seuraavan kerran 13.–17.9.2017

Pyydä tarjousta ja kysy lisää pakettiosastovaihtoehdoista myyjiltämme.

Habitaressa on otettu käyttöön uusi porrastettu hinnoittelu. Perushinta säilyy samana, mutta laskee asteittain kokonaisneliömäärästä riippuen. Alennetut neliöhinnat koskevat koko neliömäärää.

Habitaren tuoteryhmät ovat: Ahead-designalue, huonekalut, keittiöt, kodin tekniikka, kylpyhuoneet ja saunat, lifestyle, materiaalit ja tarvikkeet, pintamateriaalit, sisustustuotteet ja -palvelut, takat ja tulisijat, talopaketit, tekstiilit, taidekäsityö, koulutus, julkaisut ja palvelut sekä lasten oma teema-alue Habi Kids, nykytaiteen teema-alue Habitare Art, kodin tekniikan alue Habitare Digi sekä valaistuksen alue Habitare Light.

Ota yhteyttä!

Irja Boman

Irja Boman

+358 40 7227 597

irja.boman@messukeskus.com

Huonekalut, tekstiilit, taidekäsityö, talopaketit

Mari Sobott

Mari Sobott

+358 50 5939 651

mari.sobott@messukeskus.com

Keittiöt, kylpyhuoneet ja saunat, takat ja tulisijat, kodin tekniikka, valaistus, pintamateriaalit.

Virpi Jokitalo

Virpi Jokitalo

+358 50 376 0835

virpi.jokitalo@messukeskus.com

Sisustustuotteet ja palvelut

Mika Olasmaa

Mika Olasmaa

+358 50 3760 832

mika.olasmaa@messukeskus.com

Habitare ja Showroom

Johanna Suni

Johanna Suni

+358 40 515 4216

johanna.suni@messukeskus.com

Tapahtuman viestintä, yhteyshenkilö medialle.

Laura Sarvilinna

Laura Sarvilinna

+358 40 519 4195

laura.sarvilinna@messukeskus.com

Tapahtumien kokonaisvastuu