Habitare järjestetään 13.–17.9.2017

Habitaressa on otettu käyttöön uusi porrastettu hinnoittelu. Perushinta säilyy samana, mutta laskee asteittain kokonaisneliömäärästä riippuen. Alennetut neliöhinnat koskevat koko neliömäärää. Pyydä tarjousta ja kysy lisää pakettiosastovaihtoehdoista myyjiltämme.

Habitaren tuoteryhmät ovat: Ahead-designalue, huonekalut, keittiöt, kodin tekniikka, kylpyhuoneet ja saunat, lifestyle, materiaalit ja tarvikkeet, pintamateriaalit, sisustustuotteet ja -palvelut, takat ja tulisijat, talopaketit, tekstiilit, taidekäsityö, koulutus, julkaisut ja palvelut sekä lasten oma teema-alue Habi Kids, kodin tekniikan alue Habitare Digi sekä valaistuksen alue Habitare Light.

Ota yhteyttä!

Noora Haatainen (Irja Bomanin seuraaja)

Noora Haatainen (Irja Bomanin seuraaja)

+358 40 450 3503

noora.haatainen@messukeskus.com

Huonekalut, tekstiilit, taidekäsityö, talopaketit

Mari Sobott

Mari Sobott

+358 50 5939 651

mari.sobott@messukeskus.com

Keittiöt, kylpyhuoneet ja saunat, takat ja tulisijat, kodin tekniikka, valaistus, pintamateriaalit

Virpi Jokitalo

Virpi Jokitalo

+358 50 376 0835

virpi.jokitalo@messukeskus.com

Sisustustuotteet ja palvelut

Mika Olasmaa

Mika Olasmaa

+358 50 3760 832

mika.olasmaa@messukeskus.com

Habitare ja Showroom

Johanna Suni

Johanna Suni

+358 40 515 4216

johanna.suni@messukeskus.com

Tapahtuman viestintä, yhteyshenkilö medialle

Laura Sarvilinna

Laura Sarvilinna

+358 40 519 4195

laura.sarvilinna@messukeskus.com

Tapahtumien kokonaisvastuu